Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Koruna Opava - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Koruna Opava - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Koruna Opava - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Koruna Opava - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Koruna
nam. Republiky 17
Opava 74601
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Koruna ubytovanie Opava Aktuálne počasie: Čiastočne oblačnoDenná tepl.: 6 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s


 

Hotel Koruna Ubytovanie Opava Hotel Koruna lacné ubytovanie Opava centrum hotel Opava

Hotel Opava Koruna Hotel Koruna ubytovanie Opava sa nachádza v centru mesta Opava v bezprostrednej blízkosti pešej zóny.

Hotel Opava Koruna ubytovanie :
Celková kapacita hotelu je 210 lôžok vrátane pristielok. Ubytovanie ponúkame v 20 jednolôžkových izbách,
59 dvojlôžkových izbách, 6 apartmánoch.

Hotelové izby sú štandardne vybavené telefonom, farebným televizorom so satelitným príjmom, kúpelňou a WC. K nadštandardnej výbave k niektorým izbám patrí tiež minibar.

Hotel Koruna ubytovanie Opava Reštauracia :
Hosťom je k dispozicii Reštauracia Koruna, ktorá okrem stálého jedálného lístku ponúka tiež denné menu umožňující výber z troch druhov jedál za velmi priaznivú cenu.  Jej celková kapacita je 80 miest a je vhodným miestom ku konaniu najmä vetších oslav, hostin, rautov a spoločenských stretnutí. Pre konanie takýchto akcíi je možnosť rozšíriť jej kapacitu na 110 miest.

Okrem Reštauracie Koruna sa na Vašu návštevu teší značková reštauracia Královského pivovaru Krušovice, ktorá ponúka obdobný sortiment služieb v odlišnom prostredí.

Hotel Koruna ubytovanie Opava Bar :
V nočných hodinách Vás rádi privítáme v hotelovom baru La Medusa, kde na Vás okrem príjemného prostredia s reprodukovanou hudbou čaká tiež pestrá ponúka alkoholických a nealkoholických nápojov.

Hotel Koruna ubytovanie Opava Kaviareň :
Ďalej sa v hotelu nachádza kaviareň a salónok, ktoré sú určené najmä pre konanie súkromých akcii.
Maximálna kapacita kaviarne je 80 osôb a okrem veškerých gastronomických služieb ponúka mimo iné tiež možnosť zostavenia tanečného parketu. Pre potreby konania videokonferencií sú v oboch zariadeniach k dispozicii prípojky na internet, ktorého kapacitu a rychlosť je možné upraviť presne podľa požiadavkov zákazníka.

Hotel Opava Koruna - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Opava Koruna - možnosť pripojenia na internetHotel Opava Koruna - k dispozícii letná terasaHotel Opava Koruna - k dispozícii kavareňHotel Opava Koruna - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Opava Koruna - hotel má reštauráciuHotel Opava Koruna - hotel má vináreňHotel Opava Koruna - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Opava Koruna - akceptuje creditné karty VISAHotel Opava Koruna - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Opava Koruna - akceptuje creditné karty JCBHotel Opava Koruna - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Opava Koruna - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Opava Koruna - Iybz sú vybavené televízoromHotel Opava Koruna - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Opava Koruna - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-opava-koruna@cz-hotel.eu